Sold out!
,

Çantë shpine – Djeco, Miushja

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 2 vjeç

Kjo çantë e bukur me një miushe në qendër do ta shoqërojë fëmijën tuaj në parashkollor, kopsht apo çerdhe. Në formë katrore, ajo mund të mbajë një fletore të vogël, lapsa ose një snack box dhe një lodër të dashur të fëmijës.

  • Materiali prej pambuku dhe përfocuar me një shtresë kundra shiut, e qëndrueshme.
  • Përmasa: 23 x 23 x 7.5 cm
  • Ilustrimet origjianle nga ekipi artistik i Djeco-s.
  • Ka një dorezë në krye dhe rripa me gjatësi të rregullueshme
  • Mbyllet me një zinxhir dhe ka xhep të vogël brenda.
  • Mbrapa ka një etiketë për të shënuar emrin dhe kontaktet tuaja për të parandaluar çdo humbje.

3,000L

Sold out!

Compare
Përmasa 23 × 7.5 × 23 cm
Mosha

Marka

Materiali

Pambuk i veshur

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë shpine – Djeco, Miushja”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…