Sold out!
, ,

Çantë shpine – Green Power

Caramel et Cie
Availability:

S’ka stok


  • Për kopsht, çerdhe, parashkollor
  • Mosha: 3-8 vjeç / Për fëmijë të gjatë nga 0.9m – 1.20 m

Çantë e vogël për fëmijë, qendisur me kafshë të mbrojtura si pandat, breshka e flutura. Në formë katrore, ajo mund të mbajë të gjitha ndërresat e çerdhes apo kopshtit, fletore A4, lapsa,  një snack box dhe një lodër të dashur të fëmijës.

Caramel et Cie.: Të gjitha çantat e Caramel et Cie. njihen për materiale të cilësisë së parë dhe janë destinuar për përdorim INTENSIV.  

  • Materil 100% polyester e riciklueshme.
  • Përmasa: 31 x 24 x 10 cm
  • E papërshkueshme nga uji
  • Dizenjuar në Francë

 

7,200L

Sold out!

Compare
Përmasa 31 × 24 × 10 cm
Mosha

Marka

Materiali

100% polyester E gjitha e riciklueshme!

Mirmbajtja

Mund të lahet në sipërfaqe, brenda dhe jashtë, me një sfungjer të lagur, pak me sapun. Jo në lavatriçe.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë shpine – Green Power”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…