Sold out!
,

Çantë Shkolle – Blue Butterfly

Caramel et Cie
Availability:

S’ka stok


 • Për shkollë /  Nga klasa fillore
 • Mosha: 7-99 vjeç / Për fëmijë të gjatë nga 1.30m në 1.60m
 • 1 vit garanci

Çantë e madhe shkolle, jetëgjatë, e fortë. Forma kuadrat shpërndan në formë të ekuilibruar peshën e librave dhe jep komoditet dhe lehtësi përdorimi nga fëmijët. 

Caramel et Cie.: Të gjitha çantat e Caramel et Cie. njihen për materiale të cilësisë së parë dhe janë destinuar për përdorim INTENSIV.  

Zgjidhni me një klik çadrën tuaj Dhuratë, me blerjen e çdo çante shkolle Caramel et Cie. Vendoseni në shportë ose shënoni emrin e saj (Fatura do tju kthehet me vlerën e zbritur)

  • Cilësia: qepjet janë përforcuara në vendet më delikate të konsumit, materiali kundër ujit dhe indiferente ndaj konsumit të përditshëm;
  • Rripat: është adoptuar forma S e rripave të çantave sportive për hiking, për një rehati maksimale dhe formë anatomike
  • Kurrizi: Pjesa e çantës ku mbështet kurrizi përforcuar me një shtresë të trashë sfungjeri rrjetë, kundra lagështirës (djersës).
  • Dizenjuar në Francë

  ***

  • Materil 100% polyester e riciklueshme.
  • Përmasa: 41 x 33 x 16 cm
  • E papërshkueshme nga uji

12,500L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë Shkolle – Blue Butterfly”

There are no reviews yet.