Sold out!
, ,

Çantë Shkolle – Dragonfly

Caramel et Cie
Availability:

S’ka stok


 

  • Për shkollë /  Nga klasa e I
  • Mosha: 6-99 vjeç / Për fëmijë të gjatë nga 1.10m
  • 1 vit garanci

Çantë e madhe shkolle, jetëgjatë, e fortë. Plot hapësirë dhe kapacitet për libra, dosje, laptop, shishe ujë, kuti ushqimi, ndërresa e çdo gjë tjetër! 

Caramel et Cie.: Të gjitha çantat e Caramel et Cie. njihen për materiale të cilësisë së parë dhe janë destinuar për përdorim INTENSIV.  

  • Cilësia: strukturë të brendshme solide, që siguron stabilitet të formës ergonomike edhe kur nuk është e mbushur plot. Qepjet janë përforcuara në vendet më delikate të konsumit, materiali kundër ujit dhe indiferente ndaj konsumit të përditshëm;
  • Rripat: është adoptuar forma S e rripave të çantave sportive për hiking, për një rehati maksimale dhe formë anatomike
  • Kurrizi: Pjesa e çantës ku mbështet kurrizi përforcuar me një shtresë të trashë sfungjeri rrjetë, kundra lagështirës (djersës).
  • Dizenjuar në Francë

***

  • Materil 100% polyester e riciklueshme.
  • Përmasa: 30 x 40 x 13 cm
  • E papërshkueshme nga uji

9,900L

Sold out!

Përmasa 30 × 40 × 13 cm
Mosha

Marka

Materiali

100% polyester E gjitha e riciklueshme!

Mirmbajtja

Mund të lahet në sipërfaqe, brenda dhe jashtë, me një sfungjer të lagur, pak me sapun. Jo në lavatriçe.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë Shkolle – Dragonfly”

There are no reviews yet.