,

Çantë Shkolle – Dinogamis

Caramel et Cie
Availability:

6 stok


 • Për shkollë /  Nga klasa e 1 e tutje
 • Mosha: 6-99 vjeç 
 • 2 vjet garanci

Çantë e madhe shkolle, jetëgjatë, e fortë. Forma kuadrat shpërndan në formë të ekuilibruar peshën e librave dhe jep komoditet dhe lehtësi përdorimi nga fëmijët. 

Caramel et Cie.: Të gjitha çantat e Caramel et Cie. njihen për materiale të cilësisë së parë dhe janë destinuar për përdorim INTENSIV.  

  • Cilësia: qepjet janë përforcuara në vendet më delikate të konsumit, materiali kundër ujit dhe indiferente ndaj konsumit të përditshëm;
  • Rripat: është adoptuar forma S e rripave të çantave sportive për hiking, për një rehati maksimale dhe formë anatomike
  • Kurrizi: Pjesa e çantës ku mbështet kurrizi përforcuar me një shtresë të trashë sfungjeri rrjetë, kundra lagështirës (djersës).
  • Dizenjuar në Francë

  ***

  • Materil 100% polyester e riciklueshme.
  • Përmasa: 41 x 33 x 16 cm
  • E papërshkueshme nga uji

11,800L

6 stok

Loading...
Përmasa 41 × 33 × 16 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë Shkolle – Dinogamis”

There are no reviews yet.