Çantë Shkolle – Dino, Konges Sløjd

Konges Slojd
Availability:

6 stok


  • Për shkollë /  Ideale për të klasat, edhe adeoloshentë
  • Mosha: 6-99 vjeç
  • Përmasa 39x30x17cm.

Çante shkolle nga Konges Sløjd, e menduar e gjitha në funksion të fëmijës:

  • Ergonomike
  • Me suport në kurriz, në bel dhe rripa, me shtresë të butë extra dhe higjienike, duke siguruar qarkullimin e ajrit.
  • Ka dy xhepa anësor për shishe, njëra me shtresë termike
  • Ka një mushama shiu, me element fosforeshentë, për të dalluar fëmijën
  • Ka një ndarje të brendshme kryesore, me dy xhepa të mëdhenj, një ndarje për ipad/fletore të mëdha dhe një xhep të jashtëm me zinxhir për kuletën e lapsave.
  • Të gjithë zinxhirët janë shumë të lehtë në përdorim, bërë për duart e vogla.
  • Në pjesën e poshtme të çantës: ka kunja të vogla metalike, në mënyrë që vet çanta të mos prekë drejtpërdrejt tokën.

12,200L

6 stok

Loading...
Përmasa 40 × 30 × 12 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë Shkolle – Dino, Konges Sløjd”

There are no reviews yet.