Çantë Plazhi – Carryall Terracota

Availability:

3 stok


Kundra ujit, e lehtë dhe me plot hapësirë, për të mbajtur çdo aksesor tuajin e të fëmijëve.

Përmban edhe një kuletë të integruar brenda çantës, e cila mund të hiqet me zinxhir..

  • Përmasat: 70x22x52
  • Ruan formën edhe kur nuk sende në çantë
  • 100% pambuk, i butë

***

Lilú Kids është rishitës i autorizuar i produkteve origjinale nga Sunnylife Australia. 

3,800L

3 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë Plazhi – Carryall Terracota”

There are no reviews yet.