Çantë Midsize, Farm Blue – Konges Sløjd

Availability:

2 stok


  • Për çerdhe, kopsht, parashkollor dhe shëtitje të përditshme
  • Mid-size: Me shumë hapësirë të brendshme, xhep të jashtëm dhe xhep praktik elastik anash, për shishen e ujit
  • OEKO-TEX® Standard 100
  • Rripa të gjerë, të rehatshëm në shpatulla
  • Kundra pa-pastërtive dhe lehtësisht e pastrueshme

Ideale për të mbajtur sendet e përditshme për çerdhe, kopsht, parashkollor: disa ndërresa, kuti ushqimi, fletore si dhe lodrën e preferuar të fëmijës. Edhe shëtitje apo fundjava!

Përmasa: 34 x 25 x 11 cm

7,800L

2 stok

Loading...
Përmasa 34 × 25 × 11 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë Midsize, Farm Blue – Konges Sløjd”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…