,

Çantë Karroce – Organizuese, Olive Green

Nobodinoz
Availability:

1 stok


Çanta e lehtë për të organizuar sendet e shpejta në udhëtim me bebin në karrocë. 

  • Nobodinoz prezanton një copë tërësisht inovative, pambuk organik, tërësisht të papërshkueshme nga uji;
  • Përmban dy rripa për ta vendosur në karrocë;
  • Zinxhiri i përparmë ofron një sistem hapjeje të lehtë dhe praktik;
  • Përshtatet me të gjitha karrocat;
  • Brenda është gjithashtu kundra ujit, për ta pastruar lehtë.

5,200L

1 stok

Loading...
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë Karroce – Organizuese, Olive Green”

There are no reviews yet.