-33%
,

Çanta Shpine – Panterat

Caramel et Cie
Availability:

3 stok


  • Për kopsht, çerdhe, parashkollor
  • Mosha: 4 vjeç

Çantë shpine, ultra e lehtë dhe ideale për çdo shëtitje ose si çantë çerdhe apo çantë kopshti, e krijuar për të qenë më sportive! Ajo mund të mbajë ndërresa për një ditë, një snack box dhe aksesorë të tjerë të fëmijës.

Caramel et Cie.: Të gjitha çantat e Caramel et Cie. njihen për materiale të cilësisë së parë dhe janë destinuar për përdorim INTENSIV.  

  • Materil 100% polyester e riciklueshme.
  • Përmasa: 23 x 27 x 10 cm
  • E papërshkueshme nga uji, mbyllje e lehtë
  • Dizenjuar në Francë

3,200L 4,800L

3 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çanta Shpine – Panterat”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…