, ,

Çanta Galaxy, Velvet

Mimi & Lula
Availability:

4 stok


Mosha: 3 vjeç

Një çantë shumë cool, por edhe romantike, i merr të dyja karakterest, sipas vajzës që do e mbajë!

Kadife, me qëndisje dhe detaje me shkëlqime, ngjyra dhe kontraste.

Bërë nga materiale të mira dhe punuar me shumë kujdes për të qenë një aksesor sa i bukur, aq edhe cilësor.

  • Plot hapësirë, me rrip të gjatë
  • Përmasa: 18x6x13

3,800L

4 stok

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çanta Galaxy, Velvet”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…