, ,

Çanta Flutur

Mimi & Lula
Availability:

3 stok


Mosha: + 3 vjeç

Çanta Flutur, dizenjuar për të gëzuar këdo që e sheh!

Vjen me disa tekstura: me shkëlqim, mat dhe kadife. Kombinimi i ngjyrave dhe materialeve e bën ideale për të shëtitjet plot stil dhe festa!

Hapet e mbyllet me zinxhir  dhe ka një rrip të gjatë si litar, zbukuruar me një flutur! 

  • Rripi gjatë 48cm

3,600L

3 stok

Marka

Mimi & Lula

Mosha

+3 vjeç

Materiali

Jashtë: 100%POLYURETHANE(PU) / brenda: 100%POLYESTER(WOVEN)

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM.
EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çanta Flutur”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…