, ,

Çanta Flutur – Glitter Purple

Caramel et Cie
Availability:

2 stok


  • Për kopsht, çerdhe, parashkollor
  • Mosha: 3-6 vjeç / Për fëmijë të gjatë nga 0.9m – 1.20 m

Çanta e fluturës, mini çantë shpine, çantë çerdhe, çantë kopshti apo vallëzimi, e krijuar posaçërisht për zanat e vogla, që ëndërrojnë aventura të mëdha!

Kanë veçanërisht hapësirë të brendshme: munnd të mbajë të gjitha ndërresat e çerdhes apo kopshtit, batanije, fletore A4, lapsa,  një snack box dhe një lodër të dashur të fëmijës.

Caramel et Cie.: Të gjitha çantat e Caramel et Cie. njihen për materiale të cilësisë së parë dhe janë destinuar për përdorim INTENSIV.  

  • Materil 100% polyester e riciklueshme.
  • Përmasa: 23 x 21 x 8 cm
  • E papërshkueshme nga uji
  • Dizenjuar në Francë

 

9,200L

2 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çanta Flutur – Glitter Purple”

There are no reviews yet.