, , , ,

Canopy Nimbus Cloud, Konges Sløjd

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Një copëz e vogël parajse nga Konges Sløjd në shtëpi. Ngjyrat e hirtë dhe cilësia e dritës së napës krijon një atmosferë si mbi re! 

Tenda Nimbus Cloud krijon një hapësirë ​​komode dhe të qetë për fëmijën tuaj. Mund të përdoret për lojë ose mbi krevat, për të falur një ambient të sigurt e të rehatshëm.

Varja delikate e bën një dekor të përsosur për shtrati e fëmijës ose për në cepin e lojrave. Këto tenda i bëjnë fëmijët të ndjehen të mbrojtur brenda tyre dhe të bëjnë një gjumë të qetë.

Disa detaje:

  • Përmasa: 300cm x 50ø
  • Materiali: Pambuk organik 100%, napë muslin OEKO-TEX®
  • Vendosja: Kapet lehtësisht në tavan / Pesha shumë e lehtë, 3kg. / Pëlhura sistemohet në harkun e hollë të brendshëm.

12,900L

1 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Canopy Nimbus Cloud, Konges Sløjd”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…