Sold out!

Çadër shiu Blue Sparkle – Konges Sløjd

Availability:

S’ka stok


Çadrat e shiut për fëmijë, gjysëm transparente dhe me shumë xixa të vogla! Materiale rezistente dhe cepa të butë e të rrumbullakosur.

Hapen e mbyllen menjëherë dhe janë bërë për të jetuar shumë gjatë.

Diametër: 90cm dhe gjatësia 69cm.

4,500L

Sold out!

C

Kategori:
Përmasa 69 × 90 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çadër shiu Blue Sparkle – Konges Sløjd”

There are no reviews yet.