, ,

Bubble Bear – Green, 2 madhësi

Kaloo

Arushi i ri prej pellushi me gëzof ultra të butë, ka një formë të adhurueshme, me barkun e fryrë e të rrudhosur, që e ndihmon veçanërisht fëmijën ta kapë pas vetes.

Ka tipare të ëmbla dhe buzëqeshja miqësore e tij e bënë një shoqërues ideal për fëmijën tuaj, që nga lindja.

Vjen në një kuti të bukur dhuratë, poshtë së cilës ka hapësirë për një dedikim bebushit që do e marrë Justin.

Për këdo që ka një sy edhe tek çështjet mjedisore, pellushët e Kaloo janë mbushur me polyester të riciklueshme. 

Zgjidhni nga 2 përmasa: 23 cm ose 30cm

 ***

Kaloo është një markë franceze 25 vjeçare. Është e njohur për stilin e saj të dashur e të sigurt për bebet e vogla, frymëzuar nga stili elegant francez. Është besnik i dizajneve të buta dhe aktiviteteve stimuluese, si edhe zgjedh sa më shumë materiale të ricikluara, për të pasuar një ambient të pastër tek brezat e ardhshëm. 

3,600L5,400L

Prioriteti:

Marka

Materiali

Micro-velvet

Mirëmbajtja

Në lavatriçe me 30 gradë; MOS përdorni zbutës, heqës njollash, zbardhues apo shtesa të tjera detergjentësh

Masa Kids

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bubble Bear – Green, 2 madhësi”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…