Sold out!

Bojra – Xixa & Neon

Availability:

S’ka stok


Bojra për tabakë dhe postera, me ngjyra shumë të bukura, me pigment të fortë.

Pastrohen shumë lehtë edhe nëse bien njolla dhe vijnë në një valixhe të vogël për t’u marrë me vete kudo.

  • Seti përmban: 12 bojra: 6 neon dhe 6 me xixa, 1 furçë

***

Mjetet kancelarike dhe artistike të OOLY vijnë si ylber ngjyrash! Ato janë dizenjuar për të gëzuar fëmijët në shkolla, fëmijët më të vegjël, që sapo kanë zbuluar dashurinë për ngjyrat e vizatimet, si edhe për çdo të rriturit në zyra & profesione! Zbuloni një koleksion të gëzueshëm me stilolapsa, ngjyra, markers, stickers, blloqe e fletore! Të gjitha ju ftojnë të krijoni e ëndërroni mbi tavolinën e punës! OOLY, Seriously Cute!

OOLY është rigoroz në çështjet e sigurisë dhe testimit të produkteve. Për më shumë mbi sigurinë dhe pastërtinë e produkteve OOLY, lexoni detajet më poshtë.

2,100L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bojra – Xixa & Neon”

There are no reviews yet.