,

Bojra Ujë – Pearl

OOLY
Availability:

4 stok


  • Teknika: Bojë Ujë
  • E veçanta: Bojra ujë me pigmet të plotë ngjyre dhe me nuanca të buta. Mixoni ngjyrat dhe formoni ngjyra të reja.
  • Seti përmban: Set me 12 bojra dhe 1 furçe

***

Mjetet kancelarike dhe artistike të OOLY vijnë si ylber ngjyrash! Ato janë dizenjuar për të gëzuar fëmijët në shkolla, fëmijët më të vegjël, që sapo kanë zbuluar dashurinë për ngjyrat e vizatimet, si edhe për çdo të rriturit në zyra & profesione! Zbuloni një koleksion të gëzueshëm me stilolapsa, ngjyra, markers, stickers, blloqe e fletore! Të gjitha ju ftojnë të krijoni e ëndërroni mbi tavolinën e punës! OOLY, Seriously Cute!

OOLY është rigoroz në çështjet e sigurisë dhe testimit të produkteve. Për më shumë mbi sigurinë dhe pastërtinë e produkteve OOLY, lexoni detajet më poshtë.

1,600L

4 stok

Loading...
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bojra Ujë – Pearl”

There are no reviews yet.