, ,

T-Shirt & Pantallona – Dansosaurus

Konges Slojd

Set bluzë me mëngë të shkurtra dhe pantallona të shkurtra, nga koleksioni Dansosaurus i Konges Sløjd.

  • Masat nga 9 muaj në 10 vjeç
  • Ultra të buta, 100% pambuk organik nga Konges Sløjd.
  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

6,800L

Prioriteti:

Marka

Masa Kids

, , , , , , , ,

Materiali

100% pambuk organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “T-Shirt & Pantallona – Dansosaurus”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…