Sold out!
,

Bluzë me kopsa Savy Red

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Bluzë e thurur, 100% lesh merino, me jakë të bukur dhe fije shkëlqyese elegante.

Mund të kombinohet me secilin nga fustanet apo fundet e Konges Sløjd.

  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

8,200L

Prioriteti:

Marka

Masa Kids

, , , , , ,

Materiali

90% pambuk organik, 10% polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bluzë me kopsa Savy Red”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…