,

Bluzë – Lemon

Konges Slojd

Bluzë sportive dhe e ngrohtë, me butësinë e veçantë të pambukut organik të Konges Sløjd.

Mund ta kombinoni me tutat e të njëjtës nuancë.

  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

6,500L

Prioriteti:

15,300L for 2 item(s)
Marka

Masa Kids

, , , , , , ,

Materiali

Nylon, Pellush

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bluzë – Lemon”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…