, ,

Bllok Vizatimi – Daring Dino

OOLY
Availability:

6 stok


Bllok i madh vizatimi 20x25cm, me 45 faqe të bardha.

Faqet janë të trasha sipas standardit 120gms. Përdoret për vizatime me laps, bojra dhjami, lapustila dhe bojra të ngjashme të gatshme.

Nuk rekomandojmë këtë bllok për ngjyrosje me penela për akuarel, gouache, akrilik apo bojra të tjera që treten në ujë.

 

1,600L

6 stok

Loading...
Përmasa 26 × 20 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bllok Vizatimi – Daring Dino”

There are no reviews yet.