, ,

Bllok me fletë me ngjyra!

Djeco
Availability:

10 stok


Mosha: Të gjitha moshat

Blloku i letrave me ngjyra, në një dosje të bukur, me xhep për ruajtjen e punëve të përfunduara!

Përmban 30 fletë me ngjyra të ndryshme, 124gsm secila.

Përmasa e secilës fletë: masa 24 x 29.7cm

***

Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

 

1,600L

10 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bllok me fletë me ngjyra!”

There are no reviews yet.