,

Lilarose – make up

Djeco
Availability:

3 stok


Mosha: 3 vjeç 

Një kuti e bukur e mbushur me 5 aksesorë make up-i prej druri.

Përfshin: një buzëkuq, set pluhur për sytë, furcë dhe set për faqet, parfum dhe rimel.   

Kozmetike nuk është reale, materialet janë prej druri.

Një mënyrë shumë inkurajuese e lojës me role dhe imagjinare!

Designi nga Elodie Nouhen

 

2,800L

3 stok

Loading...
Përmasa 18 × 4 × 18 cm
Mosha

Marka

Materiali

Dru

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Lilarose – make up”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…