-39%
, ,

Biçikletë pa pedale – Metal Pink

Janod
Availability:

10 stok


Mosha: +3 vjeç

Biçikletat pa pedale janë një argëtim i garantuar për fëmijët, si hapi i parë dhe më efektiv për të mësuar përfundimisht biçikletën! I jep shumë siguri në rrugë, largon frikën, teksa u mëson instiktet bazë të ngarjes dhe mbajtjen e ekuilibrit!

Biçikleta metalike nga Janod ka edhe një design shumë të bukur vintage, e cila afron e tërheq fëmijët me më shumë kënaqësi!

Perfekte për ta ngarë jashtë dhe në terrene të vështira falë strukturës solide metalike, balancimit perfekt dhe gomave rezistente.

  • Koshi i vogël përpara i përfshirë
  • Doreza të buta prej silikoni
  • Shala ulet e ngrihet sipas gjatësisë
  • Gomat e forta, mund të fryhen lehtësisht nëse është nevoja
  • Mund ta shoqëroni me një nga helmetat e Janod
  • Ngjyra pink

Përmasat: 85 x 41 x 61 cm

12,800L 21,000L

10 stok

Loading...
Përmasa 85 × 41 × 61 cm
Marka

Mosha

Materiali

Metalike

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Biçikletë pa pedale – Metal Pink”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…