, ,

Biberon Trajnues Evolu – Qelq, Gri

Beaba
Availability:

4 stok


Mosha: 4m

Vëllimi: 210 ml

Biberoni trajnues prej qelqi nga Beaba, për çdo fazë të rritjes së bebit.

  • 2 në 1: Përmban një çuç për foshnjet e vogla dhe një kokë me vrima më të mëdha për bebet më të rritura, të dyja prej silikoni.
  • Shishja prej qelqi, për të garantuar jetëgjatësi, larje pa mbetje erërash apo papastërtish dhe siguri në temperatura të nxehta kur e merrni në shëtitje. Qelqi nuk ndërvepron me lëngun në shije, erë apo kimikate, ndryshe nga shishet e zakonshme plastike.
  • Mbështjellë me shtresë silikoni, e cila mbron qelqin, por ndihmon edhe të mbahet lehtë nga bebi – mund të hiqet.
  • Dorezat e mbajtjes – mund të hiqen më pas nëse duhet.
  • 100% e sigurt në çantë: nuk pikon ujë me asnjë nga kokat.
  • Të gjithë pjesët mund të hiqen për t’u larë më vete.
  • Mirëmbajtja: Rekomandohet larja me dorë (në lavastovilje me program delikat)
  • Pa BPA, metale të rënda apo ftalate

2,780L

4 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Biberon Trajnues Evolu – Qelq, Gri”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…