,

Beaba Zen+ Video Monitor

Beaba
Availability:

3 stok


Béaba Simply Zen është krijuar për të mbrojtur shëndetin e bebit falë teknologjisë së patentuar me 0 emetim valësh gjatë gjumit të natës.

Përmbajtja me 2 njësi: monitori mëmë & kamera

Kamera:

 • Rrotullim automatik me LED infra të kuqe
 • Rrotullohet 270 ° në anë dhe 90° lart e poshtë
 • Detektorë lëvizjeje: panoramike dhe shikim natën për monitorim optimal.
 • Kap 250 metra rreze ambientet jashtë dhe deri në 30 metra rreze në ambientet brenda

Ekrani:

 • Imazhi High-Definition, me ngjyra dhe ekran 4.3”
 • Imazh i shkëlqyer i përmirësuar.
 • Zoom x2

Funksione interesante shtesë:

 • Walkie-Talkie,
 • Termometër ambienti me sensor alarmi
 • Alarm
 • Timer për kohën e ngrënies
 • Luan 4 ninulla

Njësia e prindit:

 • Karikohet me wireless, bateri Lithium
 • Bateria zgjat 4h kur përdoret pa pushim, ose 8h kur përdoret herë pas here
 • Mund të lidhet deri në 4 kamera, në këtë set përfshihet 1 kamer, deri në 3 të tjera mund të porositen më vete

26,900L

3 stok

Loading...
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Beaba Zen+ Video Monitor”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…