Sold out!
,

Be Safe – Pasqyrë Makine XL², me dritë

Be Safe
Availability:

S’ka stok


Pasqyra e makinës XL² e Be Safe, me opsione të shtuara për të kontrolluar dhe komunikuar me bebin në carseat, ditën dhe gjatë udhëtimeve natën.

  • Design-i dhe sipërfaqja e madhe e pasqyrës lejon fushëpamje më të gjerë të fëmijës;
  • Drita LED të integruara kur në makinë është errësirë;
  • Mund të rrotullohet dhe përkulet sipas pozicionit të fëmijës;
  • Aktivizohet me telekomandë, me një klikim, e cila mund të ngjitet kudo në makinë.

Ndiqni udhëzimet për vendosjen e pasqyrës në mënyrën më optimale.

 

4,200L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Be Safe – Pasqyrë Makine XL², me dritë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…