Sold out!
, ,

Batanije pambuk/napë, 80×100 – Zemra

Childhome
Availability:

S’ka stok


100 cm x 80 cm

Gjithça ju duhet nga një batanije për bebushat! Ultra-e butë, e ngrohtë apo e freskët, sipas motit!

Batanija mund të përdoret nga të dyja anët, njëra anë pambuk jersey me zemra të vogla, ngjyrë kafe, dhe nga ana e kundërt napë e bardhë. Perfekte për udhëtime, për krevatin e fëmijëve ose për në karrocë.

6,200L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Batanije pambuk/napë, 80×100 – Zemra”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…