Batanije Napë – Honey Sweet Dots

Nobodinoz
Availability:

4 stok


Batanije me dopio napë, e butë sikur je nëpë re, e gjitha me pambuk organik.

  • Përmasa: 70 x 100 cm 
  • Me detaje elegante dhe në cepa pompoms
  • I certifikuar nga oeko-tex 

5,200L

4 stok

Loading...
Përmasa 100 × 70 cm
Marka

Materiali

100% pambuk organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Batanije Napë – Honey Sweet Dots”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…