-35%
, , , ,

Batanije 70×70 Laponia – Willow Soft Dune

Nobodinoz
Availability:

2 stok


Mbani bebin ngrohtë me batanijen Laponia, e cila është e lehtë dhe e butë si re. Kjo batanje mund të përdoret nga të dyja anët, nga ana më e freskët apo nga ana e pambukut Jersey, më e ngrohtë.

Ideale për karroca dhe djep falë përmasës 70x70cm, e përshtatshme për krevate tek të sapolindurit.

Tekstilet e Nobodinoz janë ndër më të sigurtat në Europë për lëkurën e ndjeshme të të porsalindurve dhe fëmijëvë. GOTS – OEKO TEX CLASS 1 – E sigurt për bebin – E mirë për Planetin!

 

3,380L 5,200L

2 stok

Loading...
Peshë 0.2 kg
Përmasa 70 × 70 cm
Marka

Ngjyra

Materiali

100% Pambuk Organik Origjinë SHBA – GOTS – OEKO TEX CLASS 1Outer Pjesa e sipërme: 100% pambuk organik Brenda: 96% pambuk organik, 4% spandex (pambuk i butë jersey) Mbushja: 100% ployester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Batanije 70×70 Laponia – Willow Soft Dune”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…