Sold out!
, ,

Babywalker – Me kuba, Lepurushi

Janod
Availability:

S’ka stok


Mosha: 12 muaj

  • Babywalker me kuba nga Janod, ndihmon fëmijët të nisë të ecë vet, si edhe ndërkohë mund të luajë e argëtohet!
  • Përmban 19 kuba portokalli dhe të bardhë;
  • Ka edhe një frenë tek rrotat, për ta ngadalësuar apo ndaluar në çdo kohë;
  • Rrotat nuk bëjnë zhurmë gjatë lëvizjes;

Materiali: Dru qershie, bojra ujë

Përmasa: 34 x 37 x 47 cm

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

9,500L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Babywalker – Me kuba, Lepurushi”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…