, ,

Babywalker – Didaktik, Sweet Cocoon

Janod
Availability:

2 stok


Mosha: 12 muaj

  • Babywalker Didaktik nga Janod, përveçse ndihmon fëmijët të nisë të ecë vet, ka edhe 9 aktivitete të tjera të përfshira: një numërator, një set me forma gjeometrike, një labirint, ingranazhet, një çelës rrotullues me zë të integruar, një Butoni “Gërvishtje”, një pasqyrë rrotulluese zmadhuese, një daulle dhe ksilofon metalik për të zhvilluar veshin e tyre muzikor;
  • Ka edhe një frenë tek rrotat, për ta ngadalësuar apo ndaluar në çdo kohë;
  • Rrotat nuk bëjnë zhurmë gjatë lëvizjes;
  • Pjesë e koleksionit të ri Sweet Cocoon, ngjyrat jane të lehta, pastel, me qëllim, për të dhënë një ndjenjë më paqësore tek fëmijët dhe të rriturit.

Shiheni në video!

Materiali: Dru qershie, bojra ujë

Përmasa: 34 x 37 x 47 cm

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

11,200L

2 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Babywalker – Didaktik, Sweet Cocoon”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…