,

Baby Scooti – Djeco

Djeco
Availability:

2 stok


Mosha: 18 muaj

Një biçikletë e re nga Djeco, për biçikletën e parë e të përsosur për të vegjlit, si për në shtëpi ashtu edhe jashtë!

Prodhuar me dru dhe goma të buta plastike. Gomat e buta lëvizin lehtë dhe qetësisht mbi dysheme.

  • Lartësia e sediljes 23cm
  • Duhet montuar

Desgin-i nga Christophe Gilet

10,500L

2 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Baby Scooti – Djeco”

There are no reviews yet.