-30% Sold out!
, ,

Baby nest & hark – Miso Champagne

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


BABY NEST BABY GYM

Koleksioni klasik i Baby Nest të Konges Slojd, vjen tani me një hark, ku mund të varen lojra dhe aksesorë të tjerë për të tërhequr vëmendjen e bebushave. 

Harku mund të hiqet dhe ri-vendoset lehtësisht.

P.s. nuk përfshihen lojrat që varen në hark. Mund të shtoni çdo objekt e lojë të momentit, dhe zëvendesojini me të tjera kur bebushi mërzitet me ato.

Karakteristikat dhe cilësia gjithmonë e para: 

Dyshek kapok natyral dhe zarf prej pambuku organik.

Anësoret mund të hiqen me zinxhirë dhe të përdoren si mbrojtëse krevati pasi bebi ka përfunduar ciklin e përdorimit.

Kapok është një fibër natyrale dhe organike e mbledhur nga pema kapok, që rritet e egër në pyjet tropikale.Fibra ka shumë veti të vlefshme, ideale për ndjeshmërinë e të sapolindurëve. Kapoku lejon frymëmarrjen e tekstileve më shumë se çdo fibër tjetër natyrore pasi përbëhet 80% ajër, gjë që e bën atë shumë herë më të lehtë se pambuku. Fijet janë të mbuluara me një shtresë të hollë dylli që largon insektet dhe pluhurin, dhe nuk përdoren pesticide në prodhim.

  • 100% pambuk organik
  • 75X39 cm
  • Lahet në lavatriçe me cikël të butë 30 gradë.

8,900L 12,700L

Sold out!

Compare
Përmasa 75 × 40 cm
Marka

Materiali

100% Pambuk organik

Mirmbajtja

Lahet në lavatrice me 30 gradë me cikël delikat. Laheni së bashku me anësoren me mbushjen polyester, por duke hequr pjesën e dyshekut nga mbulesa e pambukut.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Baby nest & hark – Miso Champagne”

There are no reviews yet.