Sold out!

Baby Gym Lelu – Etoile

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Baby Gym Lelu nga Konges Sløjd është menduar si një bazë e plotë loje, qëndrimi dhe zbulimi.

Tapeti i trashë, me anësore të ngritura mbajnë bebet më të sigurta në tapet, si edhe prindërit më të qetë. Harqet e mëdha ju mundësojnë të vendosni lojra të ndryshme herë pas here për të stimuluar fëmijët.

Harqet janë të lëvizshme dhe baza përdoret edhe vetëm si tapet loje për bebet e vogla, nga ku mund të luani, t’i flisni apo thjesht t’i adhuroni gjatë kohës në shtëpi!

  • Ky model ka desginin ikonik me yje.
  • Pjesët e buta hiqen me zinxhirë dhe lahet në lavatriçe.
  • Përmasa: ø 121 cm

15,200L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Baby Gym Lelu – Etoile”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…