-28% Sold out!
, ,

Baby Gym – Forest

Lilliputiens
Availability:

S’ka stok


Baby Gym, me personazhin Alice, është e bërë me pambuk organik, për të ofruar siguri të lartë për foshnjet.

Ka dy mundësi përdorimi:

1) me harkun sipër, duke i vendosur edhe 3 lodrat

2) si playmat dhe lodrat i ngjiten tapetit.

Kontrastet e ngjyrave dhe të fshehtat e tjera të tapetit, si tinguj e tekstura, nxisin shqisat e bebit tuaj.

12,800L 17,800L

Sold out!

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Baby Gym – Forest”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…