, ,

Arty Toys, Princesha – Candy & Louise

Djeco
Availability:

5 stok


Candy, princesha e ëmbël shoqërohet nga maskoti i vogël Louise. 

Candy & Louise nga koleksioni mistik dhe origjinal i figurinave Arty Toys, krijuar  nga ilustrues artistik bashkëkohorë dhe imagjinata e tyre.

Përmasat: 8cm 

Mosha: 4vjeç

 

 

1,400L

5 stok

Loading...
Përmasa 7 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Arty Toys, Princesha – Candy & Louise”

There are no reviews yet.