, ,

Arty Toys, Pirat – Rick & Boumcrack

Djeco
Availability:

5 stok


Duo eksplozive Rick & Boumcrak. Bëni kujdes nga topat e tij!

Pirati Rick nga koleksioni mistik dhe origjinal i figurinave Arty Toys, krijuar  nga ilustrues artistik bashkëkohorë dhe imagjinata e tyre.

Përmasat: 8cm i lartë

Mosha: 4vjeç

 

 

2,100L

5 stok

Loading...
Përmasa 7 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Arty Toys, Pirat – Rick & Boumcrack”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…