, , ,

Arty Toys, Princeshat – Rosa & Macja

Djeco
Availability:

3 stok


Rosa, princesha në miniaturë, nga koleksioni i Arty Toys!

Arty Toys janë kukulla me lëvijze. Arty Toys janë një koleksion figurinash mistike dhe origjinale të Djeco-s, frymëzuara nga ilustrues artistik bashkëkohorë dhe imagjinata e tyre.

Përmasat: 7.5cm e lartë

Mosha: 4vjeç

 

 

1,400L

3 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Materiali

Rezinë

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Arty Toys, Princeshat – Rosa & Macja”

There are no reviews yet.