, , ,

Arty Toys, Piratët – Kyle në Fron

Djeco
Availability:

8 stok


Kyle është një pirat i famshëm! Ai ulet në fronin e tij, ka shpatë, bombë dore dhe aksesorë të tjerë për të mbrojtur fronin dhe për të qenë sundimtar!

Nga koleksioni i Piratëve të Arty Toys.

Arty Toys janë kukulla me lëvizje. Arty Toys janë një koleksion figurinash mistike dhe origjinale të Djeco-s, frymëzuara nga ilustrues artistik bashkëkohorë dhe imagjinata e tyre.

Përmasat: Figurina  7.8 cm e lartë Froni 13.8 x 18.3 x 6.7 cm

Mosha: 4vjeç

 

2,600L

8 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Arty Toys, Piratët – Kyle në Fron”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…