, , , ,

Aparati fotografik me tinguj

Janod
Availability:

3 stok


Mosha: 18 muaj

Shihni botën e rreth e qark me vëmendje dhe sy artistik me aparatin fotografik nga Janod!

Butonat bëjnë tinguj ndërsa lentja është kaleidoskop.

 

Materiali: Dru, mbrojtësja silikon

Përmasa: 10.5 x 3 x 8 cm

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.***

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

2,400L

3 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Aparati fotografik me tinguj”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…