, , , ,

On the Go – Çantë termike ushqimi, Anex

Anex

Çantë termike me zinxhirë dhe organizues të brendshme për vendosjen e ushqimeve, lugëve, pirunëve dhe shisheve të ujit apo biberonë.

Insulimi termik zgjat 4 orë, për të ruajtur temperaturën e ushqimeve, qoftë të ngrohta apo të ftohta.

Mund ta varni çantën në karrocë, ta merrni me vete në çantë apo në kosh.

Pastrohet lehtë nga brenda dhe është rezistent ndaj ujit nga jashtë.

Materiali i jashtëm: Lëkure Eko, asnjë substancë e dëmshme në përbërje dhe totalisht e sigurt për përdorim për ushqimin e fëmijëve.

5,300L

Loading...

 

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “On the Go – Çantë termike ushqimi, Anex”

There are no reviews yet.