Sold out!
,

Karfica – Qenushët

Mimi & Lula
Availability:

S’ka stok


Karfica me qenushë kaq të ndryshëm dhe simpatik nuk keni parë!

  • Përmban 4 karfica me qenushë, mbështjellë me pambuk njëngjyrësh
  • Gjatësia 4.5cm

1,320L

Sold out!

Përmasa 5 cm
Marka

Materiali

50% POLYESTER, 50% hekur

Ngjyra

, ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karfica – Qenushët”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…