Sold out!
, ,

4 Markers – Efekt Metalik

Djeco
Availability:

S’ka stok


Set me 4 markers uji me bojra të ndryshme, me efekt metalik, për një efekt shumë interesant mbi çdo krijim.

***
Ekipi krijues i Djeco ka projektuar koleksionin e kancelarisë Lovely Paper, plot shije dhe me ilustrime të bukura: libra, fletore, ditar sekret, lapsi, shumëllojshmëri teknikash ngjyrosjeje, gomë, ngjitëse, stampa, stickers të ndryshme, ngjitëse dekorative, për të ndriçuar ditët e fëmijëve dhe të më të rriturve. 

Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

 

1,100L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “4 Markers – Efekt Metalik”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…