,

Rreth 2x – Stars in Blue

Mimi & Lula
Availability:

3 stok


Zbukuroni flokët e saj me rrethin me dy shiritë të hollë, me yje dhe kontrast!

  • Rrethi  është delikat dhe i përsosur për çdo rast të veçantë apo thjesht një shëtitje me stil!
  • E rehatshme dhe shumë i lehtë për t’u mbajtur, aq sa nuk ndihet të jetë aty!

2,100L

3 stok

Loading...
Përmasa 3.5 cm
Marka

Materiali

60% hekur, 40% POLYURETHANE(PU)

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Rreth 2x – Stars in Blue”

There are no reviews yet.