Mini Karfica – Wonderful World

Mimi & Lula
Availability:

6 stok


Një set shumë i bukur karficash të vogla, me yje, ngjyra, shkëlqime dhe kontraste të forta.

  • Mund t’i vini të gjitha së bashku, për një kompozim plot dritë!
  • Seti përmban 8 karfica, 4 modele të ndryshme
  • Të vogla, ideale edhe për shumë pak flokë.

1,520L

6 stok

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mini Karfica – Wonderful World”

There are no reviews yet.