,

Karfica – Lucia Butterfly

Mimi & Lula
Availability:

5 stok


Set me dy karfica, me një flutur të madhe secila prej tyre, me dy tonalitete: mat prej floriri dhe plot xixa, shoqëruar me fije të shkurtra shumëngjyrëshe!

Perfekte për t’u vendosur së bashku ose veç e veç.

  • Përmban 2 karfica të mëdha 4.5cm

1,380L

5 stok

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karfica – Lucia Butterfly”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…