Sold out!
,

Bojra e Para – Dhjami, Yjet e Detit

OOLY
Availability:

S’ka stok


  • Teknika: Bojra dhjami
  • E veçanta: Bojrat vijnë në formën e yllit të detit, ideale për t’u mbajtur në dorë nga duart e vogla. Çdo yll ka një buzëqeshje! Pastrohen lehtë dhe nuk lënë njollë.
  • Seti përmban: Set me 16

***

Mjetet kancelarike dhe artistike të OOLY vijnë si ylber ngjyrash! Ato janë dizenjuar për të gëzuar fëmijët në shkolla, fëmijët më të vegjël, që sapo kanë zbuluar dashurinë për ngjyrat e vizatimet, si edhe për çdo të rriturit në zyra & profesione! Zbuloni një koleksion të gëzueshëm me stilolapsa, ngjyra, markers, stickers, blloqe e fletore! Të gjitha ju ftojnë të krijoni e ëndërroni mbi tavolinën e punës! OOLY, Seriously Cute!

OOLY është rigoroz në çështjet e sigurisë dhe testimit të produkteve. Për më shumë mbi sigurinë dhe pastërtinë e produkteve OOLY, lexoni detajet më poshtë.

1,600L

Sold out!

Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bojra e Para – Dhjami, Yjet e Detit”

There are no reviews yet.